Radca Prawny Joanna Olszewska-Bilska

Jesteś w dobrych rękach

Wieloletnie wspólne życie oraz związane z nim emocje i wspomnienia utrudniają chłodne spojrzenie na sytuację i podjęcie właściwych decyzji, działań w postępowaniu separacyjnym, rozwodowym czy w postępowaniu o podział majątku pomiędzy byłymi małżonkami – dlatego warto skorzystać z naszej pomocy.

Osoby decydujące się na zakończenie małżeństwa przez rozwód, jak również osoby decydujące się na separację nie zawsze są bowiem w stanie dostrzec, jakie rozwiązanie jest w danej sytuacji dla nich najlepsze.

Dzięki empatii połączonej z wiedzą i praktycznymi umiejętnościami nasza Kancelaria pozwoli Ci przejść przez tak trudny i stresujący w Twoim życiu, jak również Twojej rodziny, zwłaszcza dzieci - okres, jakim jest rozwód, separacja i związane z nimi sprawy o ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, alimenty dla dziecka, współmałżonka, rozstrzygnięcie o władzy rodzicielskiej nad dzieckiem, kontakty z dzieckiem,  eksmisję wspólmałżonka lub rozstrzygnięcie o wspólnym mieszkaniu stron a następnie podział majątku między  małżonkami.

Klient bowiem, który zdecyduje się powierzyć nam prowadzenie swojej sprawy, może liczyć z naszej strony na pełen profesjonalizm w kompleksowym załatwieniu wszystkich spraw związanych z rozwodem i podziałem zgromadzonego w trakcie trwania małżeństwa majątku, jak również dyskrecję, wsparcie i zrozumienie w tych trudnych momentach już od pierwszego spotkania z nim - aż do ostatecznego zakończenia postępowania.

Jeśli czeka Cię rozwód, separcja i szukasz profesjonalnego pełnomocnika, który w jego trakcie zagwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa oraz w razie potrzeby skutecznie przeprowadzi sprawę o podział majątku, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

O nas

Kancelaria świadczy usługi na całym obszarze województwa dolnośląskiego jak również na obszarze innych województw. Prowadzimy również sprawy rosób zamieszkałych poza granicami naszego kraju, bez konieczności osobistego stawiennictwa Klienta w kraju

Zakres usług

  • orzeczenie rozwodu
  • ustalenie kontaktów z dzieckiem
  • ustalenie władzy rodzicielskiej
  • ustalenie miejsca zamieszkania dziecka
  • orzeczenie alimentów
  • ustalenie korzystania ze wspólnego mieszkania małżonka
  • eksmisja małżonka
  • zabezpieczenie alimentów

Szybki Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Olszewska-Bilska
ul. Biskupia 10A/13
50-148 Wrocław

ul. Adama Mickiewicza 4B lokal 8
56-400 Oleśnica

tel. 663 165 930