O Kancelarii rozwodowej

Kancelaria została założona przez radcę prawnego Joannę Olszewską-Bilską, wpisaną na listę listę radców prawnych pod nr WR-2421, której doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego daje rękojmię fachowości, rzetelności i trafności wydawanych opinii i udzielanych porad, a przede wszystkim skuteczności w prowadzeniu spraw Klientów Kancelarii.

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej – zwłaszcza w zakresie spraw o rozwód, separację, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem, ustalenie jego miejsca pobytu, a także o podział majątku wspólnego, każdą sprawę traktując priorytetowo. W tym zakresie możemy pochwalić się dużymi i licznymi sukcesami – zarówno na sali sądowej, jak i poza nią.

Do spraw podchodzimy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły - w profesjonalny i efektywny sposób, troszcząc się o losy naszego Klienta. Wiemy bowiem, że rozwód generuje ogromną ilość stresu oraz emocji. Dlatego też już od pierwszego spotkania, naszych Klientów obdarzamy życzliwością, zrozumieniem i fachową opieką prawną. W pełni szanujemy i nie oceniamy ich przekonań czy wybranej drogi życiowej.

Nasza Kancelaria od lat specjalizuje się w węższych dziedzinach prawa po to, aby świadczone przez nas usługi stały na jak najwyższym poziomie.

Jeśli czeka Cię rozwód i szukasz profesjonalnego pełnomocnika, który w jego trakcie zagwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa, zachowanie w tajemnicy wszystkich ujawnionych mu informacji, związanych ze sprawą oraz w razie potrzeby skutecznie przeprowadzi sprawę o podział majątku, to zapraszamy do wizyty w naszej Kancelarii. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, fachowość i pomoc. Z uwagą wysłuchamy i przedstawimy dostępne i najlepsze możliwości prawne dla danej sytuacji, chętnie podejmiemy się również dialogu pomiędzy stronami w celu szybszego rozwiązania łączącego strony sporu.

Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna polega między innymi na: reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, polubownymi, sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych, środków odwoławczych, opinii prawnych, udzielaniu ustnych porad prawnych, wyjaśnień, konsultacji korespondencyjnych, telefonicznych, e-usług, prowadzeniu szkoleń z zakresu zagadnień prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Zlecone Kancelarii sprawy rozwiązywane są zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

Priorytetem w działaniu Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na wysokim poziomie, indywidualne podejście do każdego Klienta, dostarczanie Klientom skutecznych, bezpiecznych rozwiązań prawnych, przedstawienie jak najlepszych rozwiązań formalnoprawnych, bieżące informowanie Klienta o prowadzonym postępowaniu, czy podejmowanych przez Kancelarię działaniach.

O nas

Kancelaria świadczy usługi na całym obszarze województwa dolnośląskiego jak również na obszarze innych województw. Prowadzimy również sprawy osób zamieszkałych poza granicami naszego kraju, bez konieczności osobistego stawiennictwa Klienta w kraju

Zakres usług

  • orzeczenie rozwodu
  • ustalenie kontaktów z dzieckiem
  • ustalenie władzy rodzicielskiej
  • ustalenie miejsca zamieszkania dziecka
  • orzeczenie alimentów
  • ustalenie korzystania ze wspólnego mieszkania małżonka
  • eksmisja małżonka
  • zabezpieczenie alimentów

Szybki Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Olszewska-Bilska
ul. Biskupia 10A/13
50-148 Wrocław

ul. Adama Mickiewicza 4B/8
56-400 Oleśnica

ul. Święty Marcin 45C/15
61-806 Poznań
 
pl. Magistracki 3 lokal 18
58-300 Wałbrzych
 
tel. 663 165 930

kontakt@kancelaria-olszewska.pl